Telefon: (22) 57 39 733 Fax: (22) 57 39 757 E-mail: info@cibetreenergy.pl
Znajdujesz się w: Oferta handlowa > Zawory kulowe BÖHMER

Zawory kulowe BÖHMER

 

Dlaczego akurat Böhmer?

Zawory kulowe firmy Böhmer tworzą standardy na całym świecie. Już w swojej podstawowej konfiguracji produkty Böhmer są od 60 lat wzorem bezpieczeństwa i niezawodności. Nasi Klienci stawiają na sprawdzoną armaturę odcinającą firmy Boehmer, ponieważ wiedzą, że: Gdy potrzeba wydajności i całkowitej niezawodności, tam nie może zabraknąć zaworów kulowych Böhmer.

Ogromny zakres średnic

Od namniejszego zaworu odcinającego aż do wielkiej armatury. Zawory kulowe Böhmer dostępne są w zakresie od DN 3 do DN1400 (1/8 – 56”).

 

 

Wysokie ciśnienie

Dzięki swojej konstrukcji i właściwej kombinacji materiałowej nasze zawory pozostają szczelne nawet przy ciśnieniach do PN800!

 

 

Skrajne temperatury

Böemer dostarcza zaworów kulowych, które przepuszczają płynne i gazowe media o temperaturach od -180°C do +270°C. A w razie czego wykonania specjalne dopuszczają nawet wyższe temperatury.

 

 

Profesjonalne doradztwo

Zapewniamy profesjonalne doradztwo dopasowane praktycznie do każdej branży. Böhmer ma odpowiednie rozwiązanie do każdego zadania.

 

 

Maksymalna dostępność

Dzięki sprawdzonej modułowej budowie naszych produktów podejmujemy każde wyzwanie w rekordowym czasie. Inteligentne planowanie produkcji i zautomatyzowane systemy składowania zapewniają stałą dostępność wszystkich elementów. Ta wydajność produkcji umożliwia szybki czas reakcji i dodatkowo obniża koszty produkcji.

 

 

Długa żywotność i bezobsługowa praca

W zależności od zastosowania zawory kulowe Böhmer są stworzone „na wieczność”. W niektórych instalacjach w dalszym ciągu pracują zawory „pierwszych godzin”, czyli od prawie 60 lat. Naszym Klientom zapewniamy najwyższy stopień bezpieczeństwa i oszczędność kosztów.

 

 

Wyjątkowa jakość

Zapewnienie najwyższej jakośći produktów przez cały okres ich eksploatacji jest najwyższym priorytetem w firmie Böhmer. Każdy zawór, zanim opuści fabrykę, musi przejść wieloetapowe i szczegółowe kontrole. Nic dziwnego, że zawory kulowe Böhmer spełniają wszystkie znaczące międzynarodowe normy i standardy.