Telefon: (22) 57 39 733 Fax: (22) 57 39 757 E-mail: info@cibetreenergy.pl
Znajdujesz się w: Oferta handlowa > Zawory kulowe BÖHMER > Zawory dla ciepłownictwa i pary

BÖHMER dla ciepłownictwa

Zawory kulowe do ciepłownictwa i pary muszą nieustannie dowodzić swojej pewności działania i wytrzymałości. W szczególności przy zabudowie podziemnej bezobsługowe działanie armatury przez 30 lat i więcej jest wymogiem wprost niezbędnym.

Wszystkie zawory kulowe Böhmer z serii ciepłowniczej zostały zaprojektowane, żeby spełniać te wymogi.

We wszystkich obszarach zastosowań, począwszy od podziemnych magistrali ciepłowniczych poprzez wymiennikownie aż do węzłów cieplnych – zawory Böhmer z serii ciepłowniczej wyróżniają się wszędzie swoją doskonałą pewnością działania. 

Pobierz katalog zaworów kulowych BÖHMER do ciepłownictwa i pary (jęz. ang.).

Cechy szczególne zaworów kulowych BÖHMER dla ciepłownictwa 

Kompletny

We współpracy z firmami ciepłowniczymi Böhmer zbudował swój obszerny program dla branży ciepłowniczej. Naszym klientom możemy zaoferować dzięki temu fachową wiedzę, dostosowany do ich potrzeb program produkcji i zrozumienie ich potrzeb – wszystko „z jednej ręki”.

Wszechstronny

Elementy dodatkowe naszych zaworów do zabudowy podziemnej (dźwignie, siłowniki, przedłużki) zostały zaprojektowane w sposób modułowy i można je ze sobą kombinować. To umożliwia elastyczne projektowanie. Przemyślana konstrukcja poszczególnych elementów pozwala na montaż wyłącznie we właściwej pozycji. Tylko w ten sposób gwarantowane jest jednoznaczne pozycjonowanie kuli zaworu.

 

Dedykowany

Program ciepłowniczy zajmuje szczególne miejsce w ofercie produktów Böhmer. Został on specjalnie stworzony we współpracy z projektantami i firmami ciepłowniczymi. Dlatego też zawory kulowe Böhmer nie tylko są predestynowane dla ciepłownictwa – one są dla ciepłownictwa STWORZONE!